I 2023 arrangeres tre semifinaler på kveldstid og én på dagtid.
1. Semifinale onsdag 5. juli kl. 19.00
1 | Kabelsang | Mølna Teaterlag |
2 | En dag hos kommunen | Sjetne Teaterlag |
3 | I boks | Randimor med venner fra Hemne Teaterlag |
4 | La'n gå | Kvitter fra Knotten |
5 | Taliban | UL Framhug |
6 | Passordet | Hemne Teaterlag |
7 | Basse | UKErevyen i Trondheim |
8 | Det skjedde i de dager | Skatvalsrevyen |
9 | Kjærringan og æ | Lø Sceneri |
10 | Lunsj | LRS |
11 | Kyr | Johau-revyen |
12 | Fløtte litt på snø | At det va? |
13 | Nyttårshopprennet | komiker Inge Kristiansen |
14 | Arveoppgjøret | Vestre Andebu Vel |
15 | Sjå ljost på myrkret | Vossalått |
16 | Heimevernet | Bagabu UL |
17 | Æ sei nei | Spellaget Gauken |
18 | Når æ blir stor | Malangsrevyen |
19 | YX Texaco'n | Teaterlaget Håssåsig |
20 | Britannia | Hommelvikrevyen |
2. Semifinale torsdag 6. juli kl. 19.00
1 | Vekst | Hemne Teaterlag |
2 | Kaffeautomaten | Strand Revylag |
3 | Krf-mannen | Pål Hjelm |
4 | Helsebrølet | Lurarevyen |
5 | På to hjul | Stokkes revygruppe (Stokkerevyen) |
6 | Føkkings bybanen | Voksne Talenter |
7 | Svein får lov | Indre Beitstadfjord Revylag (IBR) |
8 | Brødutsalg | Spellaget Gauken |
9 | Det går fint | Malangsrevyen |
10 | Skeidsvoll 1814 | Tresfjord UL/Tresfjordrevyen |
11 | En hjelpende hånd | Normal Underholdning |
12 | Svada | Ørland Teaterlag |
13 | Julebordet | Kvitter fra Knotten |
14 | Sladra går | UKErevyen i Trondheim |
15 | Eg glømme alt og alle | Strand Revylag |
16 | Ut i naturen | Laksøyen og Bjørnbeth |
17 | Mullah & Brynjar | Sommerrevyen i Fitjar |
18 | Malt prospekt | Høgheim og Solvoll Teaterlag |
19 | Oslorevyen | |
20 | Skoleavslutninga | Lånkerevyen |
3. Semifinale fredag 7. juli kl. 14.00
1 | Engler i sne | Tjongsfjordrevyen |
2 | Bestemor på nett | 7. klasserevy Høylandet 2023 |
3 | Bestefars reise | Tjongsfjordrevyen |
4 | No må sola komma | Svarrabærje Teaterlag |
5 | 10 bud | Budal UL |
6 | Juleevangeliet på Bohus | 7. klasserevy Høylandet 2023 |
7 | Iskald beregning | Malangsrevyen |
8 | Hvem er Willy | Langhaugenreyen |
9 | Tradisjon | Henningrevyen |
10 | Hvem bestemmer? | Malangsrevyen |
11 | Skolesekken | Litj-Lånkerevyen |
12 | La meg få | 7. klasserevy Høylandet skole 2022 |
4. Semifinale fredag 7. juli kl. 19.00
1 | Milf | Lånkerevyen |
2 | Noahs ark 2.0 | Tjongsfjordrevyen |
3 | Æ Sir Det Bare | Fjordarevyen Hammerfest |
4 | Innerst i skapet | Teaterlaget Håssåsig |
5 | Bivirkninger | Raumarevyen |
6 | Heltan i krigen | Lø Sceneri |
7 | Siste stikk | Aurerevyen |
8 | Tilbake til normalen | UKErevyen i Trondheim |
9 | Eldreopprøret | Lurarevyen |
10 | Tanker på handel | Budal UL |
11 | Tøft klima | Hommelvikrevyen |
12 | Høtturn | LRS |
13 | Hell i uhell | Teaterlaget Håssåsig |
14 | Gamle kjente | Høgheim og Solvoll Teaterlag |
15 | Husflidsjuntaen | Isbjørnmafian |
16 | Min første leilighet | Strand Revylag |
17 | Æ koka in | Indre Beitstadfjord Revylag (IBR) |
18 | Påskekos | Malangsrevyen |
19 | Innbrudd | Lånkerevyen |
20 | Stjerneskuddet | Skatvalsrevyen |
Ca. 20 nummer går videre fra semifinalene til finalen på lørdag.